picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

sesja rodzinna nad morzem, polecicie ?

sesja rodzinna nad morzem, polecicie ?

Interesuje mnie sesja lifestyle nad morzem, lecz nie wiem, kto byłby w stanie zrobić takie zdjęcia w stu procentach profesjonalnie? Zależy mi na jak perfekcyjnej ich, jakości.

Klaudi

Posty: 1

 
Znaczny wybór przeróżnych sesji nad morzem można znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Znajomi korzystali z tej oferty i byli bardzo zadowoleni.

irecki67

Posty: 10

 
Lubię zdjęcia, dlatego jeśli trafia się okazja żeby zrobić sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były małe, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, którego już nie mamy. To miłe wspomnienia, dlatego takie zdjęcia według mnie są super.

Yuri20

Posty: 3

 
W tamtym roku robiliśmy sesję nad morzem i było super. Atmosfera super i klimat też. Fotografie wyszły lepiej niż moglibyśmy się tego spodziewać. Polecam wszystkim.

znamsienatym

Posty: 5

 
Uwielbiam morze, zatem sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, lecz jeżeli tylko będzie okazja to uprzednio skontaktuje się z osobą, jaka takie zdjęcia robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wtedy pojedziemy z rodziną. Im więcej takich oryginalnych zdjęć mamy tym lepiej.

Hinterrr

Posty: 17

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, iż to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

HaNzo

Posty: 5

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, albowiem powstały niesamowite fotografie. Odpowiednie ustawienie, ubranie, a do tego potem takie fotografie trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, albowiem nie wiemy jak.

NanoPIK

Posty: 3

 
My najczęściej sami robimy sobie zdjęcia. Oczywiście nigdy nie będą takie super jak robione przez fotografa, ale można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, jakie mamy to ze ślubu. Wiem, że takie sesje są obecnie możne, dlatego nie ma większych problemów żeby kogoś odpowiedniego znaleźć.

Marioleczka

Posty: 2

 
My zazwyczaj sami robimy sobie fotografie. Bez wątpienia nigdy nie będą takie super jak robione poprzez fotografa, ale można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne fotografie plenerowe, które mamy to ze ślubu. Wiem, iż takie sesje są dziś możne, wobec tego nie ma większych kłopotów żeby kogoś odpowiedniego odnaleźć.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, że to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

Yuteta

Posty: 2