picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

producent balony reklamowe, gdzie warto ?

producent balony reklamowe, gdzie warto ?

Ile mogą kosztować koszulki z logo? Jeżeli jest jakiś sklep, który proponuje znaczny wybór odzieży reklamowej to dajcie mi znać. Byłoby dobrze gdyby to była odzież klasy premium.

Snaco

Posty: 1

 
Ofertę ze smyczami reklamowymi odnalazłem na https://taniegadzety.pl/18-smycze-reklamowe. Mamy różne oferty, dlatego pożądane byłoby sobie to porównać. Są smycze o szerokości dziesięciu jak i piętnastu milimetrów. Każda smycz może mieć nadrukowany, których oryginalny napis.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Nigdy nie zamawiałem gadżetów reklamowych, ale sam ich trochę mam. Jeśli tylko ktoś daje je za darmo to zawsze wyciągam po nie rękę, bo zawsze się to w domu przyda.

namok

Posty: 2

 
Mnie niezwykle odpowiada oferta z długopisami reklamowymi, bo są tanie, a jednocześnie to dobry gadżet reklamowy. Można rozdawać takie długopisy, ale można również je sprzedawać. Na każdym z długopisów może być reklama w postaci logo, nazwy firmy czy hasła i to jest super.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Na otwarcie firmy zamówiliśmy bardzo dużą ilość balonów reklamowych z nadrukiem. Później ten balony rozdawaliśmy gościom i klientom. Według mnie super promocja.

StaryChemik

Posty: 3

 
Nigdy nie kupuje w pierwszym sklepie internetowym tylko dokładnie sobie wszystko analizuje. Skoro można zaoszczędzić to na pewno warto wykorzystać taką okazję.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Nigdy nie zamawiałem gadżetów reklamowych, niemniej jednak sam ich trochę mam. Jeżeli tylko ktoś daje je za darmo to zawsze wyciągam po nie rękę, bowiem zawsze się to w domu przyda.

b.one

Posty: 19

 
Z tego, co mi wiadomo to producent balonów reklamowych oferuje najniższe ceny. Można tam zamówić balony wykonane z najlepszych materiałów. Każdy ma nadruk, dlatego jest to super reklama dla każdej firmy.

Klarka34

Posty: 6

 
My prowadzimy sklepy odzieżowe, dlatego zamawiamy bardzo dużą ilość toreb reklamowych. Mamy różne i bawełnianie i papierowe. Można się reklamować i jeszcze na tym zarabiać.

Andzia

Posty: 2