picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Anonse kobiet, jaka strona

Anonse kobiet, jaka strona

Cześć. Jestem bardzo wymagający, jeśli chodzi o sex filmiki. Może jesteście w stanie polecić mi jaką stronę, na której je obejrzę?

mnichest

Posty: 13

 
Gdy w grę wchodzą filmiki erotyczne to bezapelacyjnie polecam Wam serwis http://eroonline.pl, w którym możecie znaleźć bardzo wiele ciekawych materiałów wideo. Po stronie bardzo łatwo się poruszać, a wybór filmików jest niesamowicie duży.

Codziennie pojawiają się także nowe filmy, z którymi mają okazję zapoznać się użytkownicy :)

looque23

Posty: 19

 
Często oglądam filmiki erotyczne, które przeglądam na stronach, jakie trafiły do moich ulubionych. Preferuję raczej konkretną kategorię filmów, której raczej nie chciałbym ujawniać na publicznym forum :)

Z pewnością macie szansę także znaleźć coś dla siebie w takich serwisach.

wom_ww

Posty: 17

 
Dziwi mnie to, że ludzie nadal oglądają filmiki erotyczne.

Oczywiście zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest realne spotkanie z facetem lub kobietą, choć poniektórzy po prostu żyją w wirtualnym świecie i to jest przede wszystkim ich kłopot.

Takie jest moje zdanie.

Squel

Posty: 14

 
Nigdy nie byłem przekonany do tego, aby umieszczać swoje anonse w Internecie.

Na szczęście koleżanka przekonała mnie do tego, bo widziała, iż jestem naprawdę samotny na co dzień (ona mieszka daleko). Po pewnym czasie udało mi się trafić na fajną kobietę, z którą już regularnie się spotykam.

b.one

Posty: 19

 
Kolega wręcz na bieżąco przesyła mi filmiki erotyczne, które jego zdaniem są godne polecenia. W sumie to dzięki niemu zainteresowałem się tą kategorią filmów. Lubię obejrzeć czasami dobry film erotyczny, ale pod warunkiem, że nie muszę za niego zupełnie nic płacić. Niektóre serwisy narzucają konieczność regulowania płatności, ale je omijam szerokim łukiem.

vincek

Posty: 28

 
Zauważyłem, że dość popularne w Internecie są anonse, które pojawiają się na łamach bardzo wielu portali ogłoszeniowych, a także serwisów, które skupiają wyłącznie anonse.

Niektóre z nich dotyczą możliwości spotkań za darmo, natomiast inne to oferty spotkań, za które trzeba po prostu zapłacić, ponieważ mają czysto erotyczny charakter.

wiwuss

Posty: 9

 
W Internecie dostępne są dziesiątki tysięcy anonsów kobiet, z których mogą skorzystać mężczyźni. Zdecydowana większość z Pań umieszczających anonse w ściśle określonych serwisach ma na celu pozyskanie nowych klientów aniżeli nawiązanie znajomości, która miałaby jakąkolwiek przyszłość. Należałoby o tym pamiętać podejmując próbę kontaktu z autorką anonsu.

Klarka45

Posty: 23

 
Nie wyobrażam sobie dnia, abym nie zajrzał na żadną stronę, która skupia filmiki erotyczne. Staram się oglądać tylko najciekawsze materiały, bowiem niektóre nie są warte nawet mojego czasu. Przyznam szczerze, że oglądam erotykę regularnie i nie widzę w tym nic złego, bo to całkiem naturalne nawet, gdy mamy stałego partnera lub partnerkę.

CzarnyBlant

Posty: 22

 
Zauważyłem, że dość sławne w Internecie są anonse, jakie pojawiają się na łamach niesłychanie wielu portali ogłoszeniowych, a zarówno serwisów, jakie skupiają wyłącznie anonse.

Poniektóre z nich dotyczą możliwości spotkań za darmo, ale różne to oferty spotkań, za jakie trzeba po prostu zapłacić, bowiem mają czysto erotyczny charakter.

zeroo13

Posty: 19