picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

System do ewidencji czasu pracy, jakiś program??

System do ewidencji czasu pracy, jakiś program??

Witam.

Gdzie znajdę firmę, która przygotuje dla mnie wdroży mi w zakładzie narzędzie polecenie wyjazdu służbowego?

czerwiński

Posty: 10

 
Ja uważam, że program do ewidencji urlopów to nie tylko doskonałe narzędzie dla działów organizacyjnych, ale przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie ważne dane o terminach swoich urlopów.

harry black

Posty: 17

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to wyśmienite rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

Morchepl

Posty: 29

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Gigantyczne wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego możliwości i to, iż można go przez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

Sagerrak

Posty: 14

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, iż będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednakże, iż jest on tak wielkim udogodnieniem, iż sporo z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, głównie panie kadrowe.

czes212

Posty: 21

 
Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że od kiedy używamy elektroniczne wnioski urlopowe, nie ma już jakichkolwiek kłótni co do terminów dnia wolnego.

Lesny

Posty: 15

 
Zakładom, jakie zamierzają zakupić sprawdzony system do rejestracji urlopów polecam http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Jesteśmy z niego niezwykle zadowoleni.

ZjadaczGłów

Posty: 30

 
Tak, to prawda, że program do rozliczania delegacji pozwala również na drukowanie przygotowanych wcześniej dokumentów. Dzięki temu nie ma obaw, że popełnimy jakiś błąd obliczeniowy, bo program cały czas kontroluje wprowadzane przez nas dane i je dodaje.

miko_poz

Posty: 8