picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

mieszkania na sprzedaż Warszawa, proszę o pomoc

mieszkania na sprzedaż Warszawa, proszę o pomoc

Zastanawiam się nad przeprowadzeniem do stolicy. Poszukuje nieruchomości w Warszawie. Najlepiej mieszkania, gdzieś blisko metra. Polecacie kogoś, kto ma takie oferty?

Ventooo1

Posty: 3

 
Warszawa zawsze miała niesłychanie drogie mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie doskonalsze niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

Marioleczka

Posty: 2

 
W Warszawie ceny są wysokie. Trzeba się z tym liczyć. Szanse na zrobienie kariery są większe i to właśnie przekłada się na wysokie ceny nieruchomości. Trzeba się zastanowić czy to właśnie jest miejsce i rozwiązanie dla nas.

roudee

Posty: 9

 
Jest mnóstwo ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Odszukacie wtedy porządne ceny, lokalizacje i warunki. Bez wątpienia cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, iż ceny będą niesłychanie niskie.

Klara323

Posty: 2

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednak zależne jest od tego, czego się tak naprawdę szuka. Która lokalizacja, wielkość no i która to ma być cena?

hamuś45

Posty: 2

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, dlatego bardzo duże znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

dermin67

Posty: 5

 
Trzeba bardzo lubić duże zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

Aliner56

Posty: 9

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można znaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich rzeczywiście niesłychanie mnóstwo. Bez względu na to czy ma to być małe czy duże mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

aASss23

Posty: 6

 
Trzeba bardzo lubić spore zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

Nikuś23

Posty: 3