picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Naprawa ploterów, jaka firma ?

Naprawa ploterów, jaka firma ?

Witam, mój ploter praktycznie z dnia na dzień przestał zupełnie działać? Czy opłaca się go oddawać do naprawy?

45_000

Posty: 14

 
Odradzam Ci korzystanie z serwisów ploterów, które nie specjalizują się w naprawach konkretnej marki albowiem pracownicy tych serwisów mogą nie mieć właściwej wiedzy.

Chinczyk

Posty: 18

 
Sam od długiego czasu korzystam z usług serwisu: http://naprawaploterow.com i moim zdaniem jest on najlepszym jaki obecnie działa w tej branży.

Jacek1812

Posty: 24

 
W mojej opinii naprawa ploterów w renomowanym serwisie jest wręcz obowiązkiem w przypadku ich awarii a zakup nowego urządzenia jest kompletnie nieopłacalny.

irecki67

Posty: 16

 
Gdy sam oddawałem ploter do naprawy to również zależało mi na jak najszybszym czasie i ploter dostałem z powrotem w ciągu dwóch dni od oddania go do serwisu.

Sewerynus

Posty: 20

 
Z tego względu, iż ploter nie należy do najtańszych urządzeń kupowanie nowego w wypadku awarii poprzedniego jest moim zdaniem dość kiepskim pomysłem. Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na naprawę poprzedniego plotera.

namok

Posty: 11

 
Odradzam Ci korzystanie z serwisów ploterów, które nie specjalizują się w naprawach konkretnej marki ponieważ pracownicy tych serwisów mogą nie mieć odpowiedniej wiedzy.

Hitowiec

Posty: 13

 
Zdecydowanie polecam Ci udanie się do serwisu ploterów HP aby nawet zapoznać się z proponowanymi cenami napraw poszczególnych usterek.

WacDEC

Posty: 20