picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

sesja noworodkowe w Szczecinie, polecicie kogoś ?

sesja noworodkowe w Szczecinie, polecicie kogoś ?

Chciałabym wykonać sobie sesje ciążowe w Szczecinie. Czy wiecie może kto w tym mieście zajmuje się fotografiami ciążowymi? Zależy mi na kimś profesjonalnym, który wykonuje zdjęcia u siebie w studio.

ZaNK3R

Posty: 1

 
Sesje noworodkowe w Szczecinie muszą być zrealizowane poprzez profesjonalistów, którzy wiedzą, jak mają postępować z tak małym dzieckiem. Ja powierzyłam bym własne dziecko tylko zaufanej osobie.

heeroo

Posty: 5

 
Zakłady noworodkowe przeznaczone są dla osób, które dopiero wchodzą w branżę fotograficzną i nigdy nie wykonywali zdjęć noworodkom. Podczas takich warsztatów, można się dużo nauczyć. Uczęszczałam na takie warsztaty w Szczecinie i jestem niesłychanie zadowolona.

Kitas 

Posty: 5

 
Powiem Ci, że sesję niemowlęcą w Szczecinie wykonywaliśmy u tej Pani fotograf https://www.agnieszkaszlachta.pl/product-page/warsztaty-noworodkowe-grupowe-polska. Jestesmy bardzo zadowoleni z jej usługi. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, wie jak się nimi zajmować i jak je ułożyć do zdjęcia.

rebeczka

Posty: 6

 
Sesja niemowlęca w Szczecinie powinna być wykonywana w domu lub w studiu fotograficznym. My swojemu dziecku wykonywaliśmy właśnie w studiu i jesteśmy niezwykle zadowoleni z efektów.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Sesja noworodkowe w Szczecinie wykonują bardzo dużo fotografów. Najlepiej to jakbyś poczytała opinie na ich temat w internecie. Chyba, że tu Ci ktoś kogoś poleci.

34034

Posty: 3

 
Sesje ciążowe w Szczecinie możesz wykonać u profesjonalnego fotografa. Musisz też określić, czy zależy Ci na sesji w plenerze, czy może w studiu fotograficznym.

Grabow12

Posty: 5

 
Sesje ciążowe w Szczecinie możesz zrobić u profesjonalnego fotografa. Musisz też określić, czy zależy Ci na sesji w plenerze, czy może w studiu fotograficznym.

Kitas

Posty: 3

 
Sesja rodzinna w Szczecinie wykonuje niesłychanie dużo fotografów. Musisz sobie poczytać opinie na ich temat i wybrać najlepszego. Ja zawsze wchodzę na strony internetowe i sprawdzam portfolio.

Marioleczka

Posty: 5