picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

my cafe kawa po bawarsku, szukam

my cafe kawa po bawarsku, szukam

Znacie stronę o grze my cafe z przepisami, jakie sprawią, iż będę mógł się szybciej rozwijać i wiecej zarabiać pieniędzy? Nie mogę niczego takiego na nieszczęście znaleźć.

hejjju

Posty: 1

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je odnaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której często korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

Yuri20

Posty: 3

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bo gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby zbadać wszystko na stronie internetowej, która grę niezwykle dokładnie opisuje. Wiem, że można tam znaleźć dużo poradników i trików, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

Black_Riot

Posty: 3

 
Jeśli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko znaleźć. Nie korzystałem z niej jeszcze, ale widziałem, że tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

Klara323

Posty: 3

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić wiele czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

Lupusx

Posty: 3

 
Gra wygląda faktycznie ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, dlatego nie zaszkodzi żeby zbadać czy ta spełni moje oczekiwania.

Komimya

Posty: 2

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i wiele innych. Im dłużej się gra tym wiecej się o takiej grze wie, wobec tego warto korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w bezproblemowy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wtedy w grze o wiele lepsi niż teraz.

serum45

Posty: 7

 
Gier jest niezmiernie mnóstwo, natomiast akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i powoduje mi to mnóstwo przyjemności, zatem chętnie polecam ją innym. Trzeba się bez wątpienia skupić, trzeba korzystać z poradników, natomiast z biegiem czasu takie granie jest o mnóstwo prostsze. Można uzyskiwać o mnóstwo wyższe efekty swojej pracy.

Lupusx

Posty: 3

 
Gra wygląda naprawdę ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, dlatego nie zaszkodzi żeby sprawdzić czy ta spełni moje oczekiwania.

090913123

Posty: 3